Перенесення дата-центру та переміщення команди з Донецька до Києва

Коли почалися воєнні дії на сході, з’явилася загроза для всіх клієнтів ПУМБ, а також клієнтів 45 банків-партнерів, які працюють з нашим процесинговим центром. Роботу банку не можна призупинити ні на день, а у випадку захвату будівель ПУМБ вірогідність збою була дуже великою. В Донецьку була сконцентрована основна інфраструктура ПУМБ – дата-центр, колл-центр, велика кількість персоналу. Тому банк вирішив перевезти з Донецьку центр обробки даних, перемістити колл-центр та персонал.

Демонтаж та транспортування дата-центру в умовах воєнних дій – задача, яка не мала прецедентів в Україні. Банк розробив план перевезення серверів частинами і потім поетапно перезапускав обладнання на новому місці. Всі етапи були виконані з максимальною точністю. Банк не надавав послуги клієнтам рекордно короткий термін – всього 45 хвилин в ніч з п’ятниці на суботу на початку 2014 року.

Перенесення дата-центру:

Крім того, в критичній ситуації банк не залишив своїх співробітників, які працювали в Донецькій та Луганській областях: запропонував роботу в других регіонах України, допоміг організувати переїзд, знайти житло та облаштуватися, декілька місяців надавав матеріальну підтримку співробітникам, котрі не могли виїхати із зона АТО.

Переміщенні команди: