Релокація бізнесу з Донецька в Київ

Раніше у Донецьку була сконцентрована основна інфраструктура ПУМБ: дата-центр, кол-центр, велика кількість персоналу. Тому після початку воєнних дій на сході України, з’явилася загроза для всіх клієнтів та 45 банків-партнерів, які працюють з нашим процесинговим центром. У стислі терміни доводилося готуватися до повної релокації з Донецька в Київ.

Це був справжній виклик, адже демонтаж та транспортування дата-центру, переміщення кол-центру та працівників — завдання не з простих.

ПУМБ розробив план перевезення серверів частинами і потім поетапно перезапускав обладнання на новому місці. Всі етапи були виконані з максимальною точністю. Банк не надавав послуги клієнтам рекордно короткий термін – всього 45 хвилин у ніч з п’ятниці на суботу на початку 2014 року.

Перенесення дата-центру:

Окрім того ПУМБ запропонував роботу своїм донецьким і луганським співробітникам в інших регіонах України та допоміг їм в організації переїзду, пошуку житла. Декілька місяців надавав матеріальну підтримку співробітникам, котрі не могли виїхати із зони АТО.

Переміщенні команди: