Купівля Ідея Банку

АТ «ПУМБ» узгодив ключові умови придбання 100% акцій АТ «Ідея Банк» з польською фінансовою групою Getin Holding S.A. Угоду заплановано завершити до кінця 1 кварталу 2022р, після отримання необхідних дозволів Національного банку України та Антимонопольного комітету.

Придбання АТ «Ідея Банк» сприяє побудові ефективної та масштабованої банківської моделі з фокусом на розвиток роздрібного бізнесу, а також корпоративного бізнесу в малому і мікро-сегменті та повністю відповідає стратегії розвитку ПУМБ.

Після завершення угоди АТ «Ідея Банк» увійде до складу Банківської групи ПАТ «ПУМБ» як окрема юридична структура без кадрових ротацій і продовжить обслуговувати клієнтів під брендом «Ідея Банк» у звичайному режимі.

Процес інтеграції проходитиме поетапно, упродовж 3-5 років для того, щоб створити максимально комфортні умови для клієнтів, партнерів та працівників. Зараз основна увага зосереджена на стабільності інфраструктури ПУМБ та «Ідея Банк», подальший розвиток діджитал каналів банків, надання якісного та надійного сервісу клієнтам.