ПУМБ серед переможців премії для роботодавців Премія HR-бренд 2020

Переможцями «Премії HR-бренд Україна 2020» стали компанії, які упродовж 2019-2020 років реалізували кращі програми по роботі з персоналом. Серед кращих роботодавців відзначили і ПУМБ.

З 2019 р. в банку була запроваджена Система управління досвідом співробітників. Було визначено 5 загальнобанківських фокусів, в рамках яких реалізовано більше 600 командних ініціатив – від покращення побутових умов праці до систем мотивації, тімбілдінгових активностей до кар’єрних переміщень в банку та покращення комунікації зі співробітниками.

Проєкт «eNPS: Покращуємо досвід співробітників разом» розроблений з ініціативи команди Департаменту по роботі з персоналом ПУМБ. eNPS (скорочено від Employee Net Promoter Score). Це методологія, яка вивчає рівень лояльності співробітників. В результаті реалізації проєкту показник eNPS в ПУМБ збільшився на 12% (28-40); індекс задоволеності працівників роботодавцем зріс на 0,6 пункти (0,91-0,97); показники залученості, задоволеності, лояльності зросли кожен на 5%; плинність кадрів зменшилась на 5%.

Банк надає не лише всі соціальні гарантії, передбачені законодавством України, а й проводить навчання, надає медичне страхування, матеріально підтримує співробітників в разі стаціонарного лікування захворювання на COVID-19, впроваджує ініціативи, направлені на покращення корпоративного клімату та взаємодії.

Проєкт eNPS реалізується в банку з 2017 року і має на меті покращити умови та атмосферу праці для понад 8 тисяч співробітників ПУМБ.