ПУМБ у Топ-25 роботодавців для ветеранів за версією Forbes
03 жовтня 2023

ПУМБ потрапив до списку найкращих українських роботодавців для демобілізованих співробітників за версією журнала «Forbes Україна» та консалтингової компанії Corn Ferry Ukraine. 

Наразі в банку працюють п’ятеро демобілізованих співробітників, а ще 145 колег продовжують захищати країну. Працівникам, які несуть службу, ми продовжуємо виплачувати середню зарплату, також зберігаємо за ними робочі місця.

Ми системно підходимо до питання підтримки співробітників у воєнний час і робимо все можливе, щоб мобілізовані колеги відчували нашу турботу та знали, що в банку чекають на них. Ми прагнемо, щоб повернення до робочого життя демобілізованим колег було комфортним та надаємо всебічну підтримку. 

Програма реінтеграції ветеранів містить: взаємодію з безпосереднім керівником у ролі наставника та ментора (для цього керівники проходять програму «Лідерств

о в умовах війни та відновлення», зокрема вивчають досвід Ізраїлю), підтримку HR Business Partners, швидкий процес внутрішнього навчання, фінансову підтримку реабілітації, психологічне консультування тощо.

Разом непереможні та успішні! 

Приєднуйтесь до нас у linkedin

linkedIn

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+